CZEŚĆ
FAJNIE, ŻE JESTEŚ!

Jesteśmy teamem dziewczyn, które projektują – bo lubią! Najprawdopodobniej szukasz projektu graficznego – świetnie się składa. Projektujemy logo, wizytówki, plakaty, ulotki i wiele więcej! Zobacz całą ofertę i napisz do nas wiadomość.

Niech się dzieje!

NASZA OFERTA
Wizytówki LabPicture

Wizytówki

Czy wizytówka jest ważna? Zdecydowanie! To czy zrobisz pozytywne wrażenie zależy tylko od Ciebie, a wręczenie profesjonalnej wizytówki z danymi kontaktowymi pozwoli Ci je utrzymać

Ulotki LabPicture

Ulotki

Ulotki reklamowe to jeden z najskuteczniejszych produktówmarketingu bezpośredniego. Dobry projekt potrafi efektywnie zachęcić odbiorców do skorzystania z usług firmy.

Ulotki LabPicture

Plakaty

Potrzebujesz rozreklamować wydarzenie, może przedstawić grafik? Plakat to dobra forma na przekazanie wielu informacji w jasnej i przejrzystej formie. Świetnie sprawdza się na uczelniach, w restauracjach czyw sklepie - jako reklama.

Bony podarunkowe LabPicture

Bony Podarunkowe

Bony podarunkowe, vouchery… to jeden z najczęściej wybieranych prezentów! Stwórz w swoim sklepie możliwość zakupienia takiego bonu! Jest to również świetna możliwość na nagrodę dla Twoich klientów!

Grafiki do Social Media LabPicture

Grafiki Social Media

Grafika to jedna z najważniejszych rzeczy podczas sprzedaży/oferowania usług w internecie. Odpowiednio wykonany baner który przekazuje najważniejsze informacje i trafia do odbiorcy to strzał w dziesiątkę!

Pakiety lojalnościowe LabPicture

Pakiety lojalnościowe

Pakiety lojalnościowe to częsta praktyka aby zachęcić klientów do zbierania naklejek, stempelków czy znaczków. Klienci mogą dostawać za nie nagrody lub rabaty w Twoim punkcie – możliwości jest bardzo dużo!

GRAFIKI SOCIAL MEDIA

Nowość!

Wprowadziliśmy pakiety grafik Social Media dla firm.

Zobacz pakiety i wybierz odpowiedni dla siebie – daj się zobaczyć w internecie.

SKLEP ONLINE
Planery fitness do druku

KUPUJ I DRUKUJ

Oprócz grafik/projektów na indywidualne zamówienie, tworzymy również projekty, które możesz wydrukować sam.

Uniwersalne planery, kalendarze czy plakaty – to wszystko znajdziesz w sklepie online.

DLACZEGO WARTO?

Nasz zespół

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz zespół nie tylko wykona dla Ciebie świetny projekt, bardzo chętnie doradzi i pomoże w wyborze materiałów. Doskonale wiemy, że nie zawsze pierwszy projekt musi Ci odpowiadać. Postaramy się przedstawić Ci minimum dwie propozycje z których dopracujemy tę, która bardziej Ci się spodoba.

Projekt i realizacja

Możesz liczyć na nas w każdej chwili. Jeżeli zlecisz nam projekt graficzny możemy zaproponować Ci realizację na najwyższym poziomie dając gwarancję jakości.

Lokalizacja

Daleko czy blisko, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie zawsze możemy porozmawiać w cztery oczy, jednakże zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać e-mail.

szybkie pytanie

szybka odpowiedź

Realizacja własnego projektu? Wydruk w niestandardowym rozmiarze? Pytaj o co chcesz – odpowiemy najszybciej jak to możliwe 🙂