Cześć!

Fajnie, że jesteś!

Jesteśmy teamem dziewczyn, które projektują – bo lubią! Najprawdopodobniej szukasz projektu graficznego – świetnie się składa. Projektujemy logo, wizytówki, plakaty, ulotki i wiele więcej! Zobacz całą ofertę i napisz do nas wiadomość.

Niech się dzieje!

Co robimy?

Nasza oferta, to nieskończenie wiele możliwości. Mamy głowy pełne pomysłów, które chętnie zrealizujemy tworząc projekt dla Ciebie!

Wizytówki LabPicture

Wizytówki

Czy wizytówka jest ważna? Zdecydowanie! To czy zrobisz pozytywne wrażenie zależy tylko od Ciebie, a wręczenie profesjonalnej wizytówki z danymi kontaktowymi pozwoli Ci je utrzymać

Ulotki LabPicture

Ulotki

Ulotki reklamowe to jeden z najskuteczniejszych produktówmarketingu bezpośredniego. Dobry projekt potrafi efektywnie zachęcić odbiorców do skorzystania z usług firmy.

Ulotki LabPicture

Plakaty

Potrzebujesz rozreklamować wydarzenie, może przedstawić grafik? Plakat to dobra forma na przekazanie wielu informacji w jasnej i przejrzystej formie. Świetnie sprawdza się na uczelniach, w restauracjach czyw sklepie - jako reklama.

Bony podarunkowe LabPicture

Bony Podarunkowe

Bony podarunkowe, vouchery… to jeden z najczęściej wybieranych prezentów! Stwórz w swoim sklepie możliwość zakupienia takiego bonu! Jest to również świetna możliwość na nagrodę dla Twoich klientów!

Grafiki do Social Media LabPicture

Grafiki Social Media

Grafika to jedna z najważniejszych rzeczy podczas sprzedaży/oferowania usług w internecie. Odpowiednio wykonany baner który przekazuje najważniejsze informacje i trafia do odbiorcy to strzał w dziesiątkę!

Pakiety lojalnościowe LabPicture

Pakiety lojalnościowe

Pakiety lojalnościowe to częsta praktyka aby zachęcić klientów do zbierania naklejek, stempelków czy znaczków. Klienci mogą dostawać za nie nagrody lub rabaty w Twoim punkcie – możliwości jest bardzo dużo!

Nowość!

Wprowadziliśmy pakiety grafik Social Media dla firm.

Zobacz pakiety i wybierz odpowiedni dla siebie – daj się zobaczyć w internecie.

Kupuj i drukuj

Oprócz grafik/projektów na indywidualne zamówienie, tworzymy również projekty, które możesz wydrukować sam.

Uniwersalne planery, kalendarze czy plakaty – to wszystko znajdziesz w sklepie online.

Dlaczego warto nas wybrać?

Zastanawiasz się czy do nas napisać? Zobacz, dlaczego warto wybrać właśnie nas!

Nasz zespół

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz zespół nie tylko wykona dla Ciebie świetny projekt, bardzo chętnie doradzi i pomoże w wyborze materiałów. Doskonale wiemy, że nie zawsze pierwszy projekt musi Ci odpowiadać. Postaramy się przedstawić Ci minimum dwie propozycje z których dopracujemy tę, która bardziej Ci się spodoba.

Projekt i realizacja

Możesz liczyć na nas w każdej chwili. Jeżeli zlecisz nam projekt graficzny możemy zaproponować Ci realizację na najwyższym poziomie dając gwarancję jakości.

Lokalizacja

Daleko czy blisko, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie zawsze możemy porozmawiać w cztery oczy, jednakże zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać e-mail.

Kontakt

Telefon: + 48 730-109-544
Email: kontakt@labpicture.pl