Karta Klientki z logo

Nowość! Karta Klientki dla salonów kosmetycznych!

Karta Klientki już dostępna!

Nowość! Specjalnie na potrzeby naszych klientów, którymi często są Panie posiadające salony kosmetyczne jak i Stylistki manicure wprowadzamy do oferty nowy produkt, który z pewnością sprawdzi się w każdym salonie!

Karta Klientki to nowy produkt który ma za zadanie ułatwić pracę w salonie jak i zadbać o komfort i bezpieczeństwo klientek salonu kosmetycznego.

Karta Klientki polega na wypełnieniu krótkiej ankiety = karty, w której klientka ma możliwość wpisania przeciwwskazań, alergenów jak i substancji uczulających, które mają znaczenie podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Karta Klientki do salonu kosmetycznego

Zamów Karty Klientki

Przygotowaliśmy kilka projektów, które pojawiają się w naszej ofercie – to szablony, w których możemy umieścić Twoje logo, Twój adres firmy.

Wybierz szablon który najbardziej Ci się podoba, prześlij nam logo Twojej firmy i czekaj na dostawę Kart Klientki prosto do Twojego salonu.

PROFESJONALNY SALON

Wdrożenie Kart Klientki do Salonu nie tylko ułatwi pracę stylistkom/kosmetyczkom ale dodatkowo zadba o komfort klientki, która z pewnością doceni profesjonalne podejście salonu.

WYSOKA JAKOŚĆ

Oprócz projektu mamy realizujemy wydruk kart. Zadbamy o jakość Kart na każdym etapie produkcji aby wysłać do Ciebie już gotowe do użytku.

TWOJE LOGO

Karty Klientki są personalizowanie.

Na Kartach umieścimy Twoje logo, możemy dopisać również adres salonu kosmetycznego.

„Co znajduje się w Karcie Klientki?„

Karta Klientki zawiera dane Klientki – imię, nazwisko, telefon/e-mail kontaktowy oraz rodzaj usługi z której korzysta w salonie.

W karcie znajduje się miejsce na uzupełnienie przeciwwskazań do zabiegów, przybytych chorób które mogą wpłynąć na zabiegi w salonie kosmetycznym oraz alergenów/substancji uczulających.

Znajduje się tam również klauzula RODO, która zapewnia, że dane zostały podane dobrowolnie oraz informuje o możliwości ich usunięcia.

Dodatkowo!

W Karcie Klientki znajduje się jeszcze miejsce na najbliższy termin wizyty. Uzupełniając terminy wizyt możesz sprawdzić datę ostatniej wizyty danej klientki. Dodatkowo, możesz zobaczyć, czy wizyty odbywają się regularnie.

„Czy Karta Klientki jest niezbędna w salonie?„

Karta Klientki to produkt który ma za zadnie ułatwić pracę kosmetyczkom i stylistkom. Karta daje możliwość, aby w każdej chwili można było sięgnąć do karty i sprawdzić czy nie występują przeciwwskazania na produkt, którego chcą użyć. To bardzo wygodne dla stylistki ale i bezpieczne dla klientki Salonu.

Jesteśmy przekonani, że wdrożenie Kart Klientki w salonie czy gabinecie kosmetycznym podniesie jakość obsługi klienta.

Zamów Karty Klientki do swojego salonu

Zobacz dostępne szablony Kart Klientki: KLIKNIJ TUTAJ

Jeżeli chcesz zamówić indywidualny projekt Kart dopasowany do stylu materiałów Twojego Salonu – napisz do nas wiadomość. Przejdź do zakładki Kontakt lub napisz e-mail na adres: kontakt@labpicture.pl

Ważne informacje

  • Karty Klientki realizujemy już od 50 szt.
  • Z dostępnych szablonów możesz wybrać jeden w którym umieścimy Twoje logo i dane kontaktowe – dostępne są w sklepie online
  • Istnieje możliwość zamówienia indywidualnego projektu
  • Logo do umieszczenia na kartach najlepiej wysłać w formacie wektorowym (jeżeli nie wiesz, czy takie posiadasz, skontaktuj się z nami)
  • Możesz zamówić projekt Kart Klientki bez realizacji – skontaktuj się z nami
  • Czas realizacji to ok. 2-5 dni roboczych

Comments are closed.