Terminarzyki z własnym logo- wizytówki z datą wizyty

Terminarzyki z własnym logo to produkt, który zamawiany jest do punktów usługowych np. salonu kosmetycznego, fryzjerskiego lub do gabinetów stomatologicznych czy przychodni.

Wizytówki z miejscem na datę wizyty to ułatwienie zarówno dla miejsca jak i klienta. Wygodna karteczka zmieści się w portfelu, dzięki czemu klient może ją mieć zawsze przy sobie. Na drugiej stronie terminarzyków umieścimy Twoje logo oraz dane kontaktowe – dzięki temu, pełnią one formę wizytówki.

Chcesz zamówić indywidualny projekt?

Terminarzyki z własnym logo

W naszym sklepie znajdziesz wiele szablonów terminarzyków: pastelowe, nude, minimalistyczne a nawet z motywem gór. Szczególną popularnością są wizytówki złoty marmur – to nasz bestseller!

Wizytówki z datą wizyty

Jeżeli posiadasz już materiały reklamowe to możesz zamówić terminarzyki w zbliżonym do nich stylu. Dzięki możliwości zamówienia indywidualnego projektu terminarzyki będą idealnie dopasowane do wizerunku Twojej firmy.

Terminarzyki kosmetyczne

Nasze projekty idealnie dopasowane są do salonów kosmetycznych jak i całej branży beauty. Zadbaj o profesjonalne materiały reklamowe w swojej firmie a Twój klient z pewnością to doceni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.